שיעורי נהיגה

לימוד נהיגה מעשי:

כמות השיעורים אותם צריכים לבצע במסגרת שיעורי הנהיגה עומדת על 28 שיעורים, כאשר משך שיעור הינו 40 דקות. בשיעורי הנהיגה יהיה על מורי הנהיגה ללמד את התלמידים ולהקנות להם את הכישורים הנדרשים לנהיגה בטוחה וזהירה, הבנת המרחב, בקיאות בתפעול הרכב, היכרות עם חוקי התנועה ואופן ביצועם, תרבות נהיגה, בצמוד למטרות הנהיגה המפורטים בכרטיס התלמיד. קצב התקדמותו של כל תלמיד משתנה בין התלמידים ומוכנות למבחן נהיגה מעשי (טסט חיצוני) תהיה לפי שיקול דעתו של המורה וכמובן רק לאחר שעברתם בהצלחה מבחן תאוריה.

לומדים את חוקי התנועה

איך נרשמים לבית הספר לנהיגה?

תהליך הרישום יתבצע ע"י המורה אותו תבחרו ובו תדרשו למסור את הפרטים הבאים: שם פרטי ומשפחה, מספר טלפון אישי, דרגת הרישיון המבוקשת, תעודת זהות, כתובת מגורים. לאחר שמורה הנהיגה ירשום אתכם במערכת ברוש, תקבלו מסרון (sms) המאשר את הרשמתכם לבית הספר לנהיגה. שימו לב – יש לוודא שקיבלתם את המסרון והרשמתכם נקלטה בהצלחה במערכת ברוש. ללא רישום במערכת ברוש, לא יהיה ניתן להזמין עבורכם מבחן נהיגה מעשי (טסט) בבוא הזמן.

האם ניתן להחליף מורה לנהיגה ?

בכל שלב ישנה האפשרות להחליף מורה לנהיגה ובית ספר לנהיגה. 

מורה נהיגה בשיעור

ההרשמה המחודשת תתבצע ע"י המורה או מי מטעמו וגם בשלב זה תקבלו מסרון המכיל קוד אימות אישי, אותו תעבירו למורה הנהיגה החדש לבחירתכם לצורך מעבר מסודר.