כאשר רוצים להוציא רישיון לאופנוע, אין ספק שאחד השלבים היותר מרתיעים הוא מבחן התאוריה לאופנוע. כאן יהיה עליכם להסתמך על הכישורים העיוניים שלכם, כלומר על הידע, הבנת הנקרא והשכל הישר. מה שאינכם צריכים להסתמך עליו הוא המזל.

לעבור תאוריה בפעם הראשונה זו אינה שאלה של מזל!

בין אם המטרה היא להוציא רישיון לרכב פרטי ובין אם לאופנוע, ככל שתהיו יותר מוכנים כך יגדל הסיכוי שתעברו את המבחן בהצלחה. לכן השלב הראשון בדרך להוצאת רישיון על אופנוע הוא ללמוד לתאוריה, וכאן אנחנו נכנסים לתמונה.

מבחן תיאוריה על אופנועהדרך להצלחה בתאוריה מתחילה ב'דרך חדשה'

מבחן תאוריה לאופנוע נמשך למשך 40 דקות וכולל 30 שאלות. כדי לעבור עליכם לענות על 26 שאלות מתוך ה- 30. את התוצאות יודעים בתום הבחינה, כאשר אם נכשלתם תוכלו לגשת למבחן כבר למחרת, כדי לנסות שוב.

אם אתם רוצים לעבור תאוריה בפעם הראשונה וכך לעבור כמה שיותר מהר לשלב הבא והוא – שיעורי נהיגה על אופנוע ומבחן מעשי (טסט), עליכם להתכונן בהתאם. כמובן שאינכם חייבים לעשות זאת לבד, צוות המומחים שלנו בדרך חדשה ישמח לעמוד לרשותכם בפלטפורמות לימוד שונות, כדי להעביר לכם את כל המידע והכלים שיעזרו לכם ועל מנת לענות כל שאלה שיש לכם, כאשר המטרה שלנו היא להבטיח שתעברו מבחן תאוריה לאופנוע בפעם הראשונה בוודאות.

טיפים לעבור מבחן תאוריה לאופנוע

  • קראו בעיון את השאלות במהלך המבחן הקפידו לקרוא את השאלות בעיון, כמו גם את התשובות. ישנן שאלות מכשילות או כאלו שמנוסחות בצורה שעשויה לבלבל אתכם. לכן אל תמהרו יש לכם 40 דקות לענות על 30 שאלות, אין מה למהר. קחו את הזמן וודאו שאתם שלמים עם התשובות שלכם.
  • תרגול, תרגול ותרגול – אצלנו באתר אתם יכולים לתרגל עד בלי די, או יותר נכון לומר – עד שתרגישו שאתם מוכנים. יש באתר שלנו לשימוש חופשי אינספור מבחנים של משרד הרישוי בהם תוכלו להתנסות בשאלות אמיתיות. שימו לב כי באתר דרך חדשה, מערכת חכמה שמזהה את פערי הידע שלכם, בעזרת ניתוח המענה שלכם לשאלות ועוזרת לצמצם אותם. ככל שתתרגלו יותר, כך תהיו יותר מוכנים.
  • עברו קורס – בעת מבחן התיאורה לאופנוע תישאלו על תמרורים וכן תקבלו שאלות שבוחנות את הידע שלכם בנושאי תעבורה שונים. באמצעות קורס תוכלו לרכוש את הידע המקדים וכך להבטיח שתעברו תאוריה בפעם הראשונה. אצלנו יש לכם סוגים שונים של קורסים בהתאמה לשיטת הלימוד שאתם מעדיפים, פרונטלי, מקוון או זום, אתם מחליטים.

מה ההבדל בין מבחן תאוריה לאופנוע לבין מבחן תאוריה לרכב פרטי?

מבחן תאוריה בין אם עודים אותו לרכב פרטי או לאופנוע זהו אותו המבחן, למרות זאת ישנם כמה הבדלים קטנים הנובעים מהמפרט של האופנוע – זהו כלי רכב קל יותר, קטן, על שני גלגלים שקל להתנייד אתו ממקום למקום וכמעט ואין לו מגבלות חניה, בשונה מהמפרט של רכבים אחרים.

בנוסף, ההיכרות עם חוקי התנועה חשובה לאין שיעור כאשר נוסעים בכלי רכב דו גלגלי, ועל הרוכב להקפיד על כללי הנסיעה ועל החוקים, ולהפעיל שיקול דעת כדי להגיב בצורה ערנית ואופטימלית למצבי סיכון. כתוצאה מכך ישנן שאלות ייעודיות לנהיגה על אופנוע במבחן התאוריה לאופנועים, אשר מתווספות לכללי הנהיגה הרגילים שחלים על כלל הנהגים, ואת אלו כדאי להכיר.

שמחים ללוות אתכם לאורך כל הדרך

משלב הלימודים לתאוריה ועד הטסט המיוחל – אנו כאן עבורכם עם מעטפת שלמה של שירותים תחת קורת גג אחת. לפרטים נוספים בנודע לקורסים, הרשמה, אנו כאן עבורכם, ליצירת קשר לחצו https://bit.ly/2UzrTFl ונדבר בוואצפ!