מבחן תאוריה רכב פרטי B

הגעתם לגיל 16 שנים ו-9 חודשים? באפשרותכם כבר לגשת למבחן נהיגה מעשי, ואם תעברו אותו בהצלחה, תוכלו לעלות על ההגה (מתחת לגיל 24 עם ליווי כמובן) ולהגיע לכל מחוז חפצכם.

אבל כדי להגיע לכל מקום באמצעות הרכב, יש עוד שלב בדרך שעליכם לעבור, והוא מבחן התאוריה. בשונה ממבחן הטסט המעשי, מבחן התאוריה הוא מבחן עיוני, בו אתם נבחנים על ההיכרות שלכם עם חוקי התנועה, הוראות הבטיחות בדרכים, תמרורי התנועה ומבנה ומערכות הרכב השונות.

כאן אנו משתלבים בדרך שלכם: עם שפע של ידע וניסיון עזרנו להמוני אנשים לעבור תאוריה בפעם הראשונה, באמצעות שיטת לימוד ייחודית שפיתחנו, וחבילות לימוד משתלמות שיעזרו לכם להצליח במבחן התאוריה לרכבים פרטיים!

מבחן תאוריה לרכב פרטי – התשובות לכל השאלות שלכם

כדי לעבור תאוריה עליכם קודם כל להירשם באתר האינטרנט של משרד התחבורה. שם מוצגים לכם כל מרכזי התאוריה הקיימים, ותוכלו למצוא מידע על שעות הפתיחה, כתובות ומועדים שבהם מתקיימים המבחנים. בעת ההרשמה למבחן תאוריה של רכב פרטי, תתבקשו לשלם אגרה, תוכלו לעשות זאת טלפונית או על ידי כרטיס אשראי אונליין. לחלופין, ניתן גם להגיע כרבע שעה לפני מועד הבחינה למרכז בו אתם נבחנים ולשלם במקום.

מה צריך להביא לבחינה תיאוריה מקטגוריה B?

כשאתם ניגשים למבחן תאוריה לרכב פרטי, עליכם להגיע עם הדברים הבאים:

  • תעודת זהות, דרכון, חוגר צבאי, תעודת שוטר, תעודת קצין או רישיון נהיגה בתוקף.
  • הטופס הירוק חתום על ידי משרד הרישוי (טופס בקשה לרישיון נהיגה).
  • אישור על תשלום אגרה בסך 65 ₪.
  • במידה וגילכם נמוך מ- 17, יהיה עליכם להגיע למבחן התאוריה עם אישור הורים חתום.

כמו כן, כדי להירשם למבחן עליכם להביא הצהרה רפואית, ולבצע צילום ובדיקת ראייה באחת מהתחנות שמורשות לכך על ידי משרד התחבורה.

מה מחכה במבחן?

מבחן התאוריה כולל 30 שאלות אמריקאיות (שאלות רב ברירה). השאלות נלקחות מתוך מאגר של מאות שאלות, כאשר כל שאלה כוללת ארבע תשובות אפשריות, שלוש מהן שגויות ואחת נכונה. על הנבחנים לסמן את התשובה הנכונה.

השאלות בודקות את הידע של הנבחנים בהכרת התמרורים, דיני התעבורה, כללי התנהגות בדרך, הכרת הרכב (חלקי הרכב, אביזריו, טיפול ושימוש בו וכדומה). כדי לעבור את המבחן יהיה עליכם לענות נכון על 26 שאלות לפחות, וכדי לעשות זאת מומלץ להתכונן ולתרגל, שכן 5 שגיאות יובילו לכך שתכשלו במבחן ויהיה עליכם לעבור מבחן נוסף.

החשיבות של תרגול מבחן תאוריה רכב פרטי

למרות שמותר לגשת למבחן תאוריה כמה פעמים שרוצים, בהתאם לצורך, השאיפה של רוב האנשים היא לעבור תאוריה במכה ראשונה. וזו בדיוק הסיבה שצריך לתרגל לפני כן ולהגיע מוכנים. למעשה, אינכם צריכים ללמוד שבועות לפני המבחן הייעודי, אנו מציעים לכם את האפשרות ליהנות מתרגול יעיל ופשוט, בשלוש דרכים שונות – קורס פרונטלי, קורס וירטואלי או זום וכך לעבור מבחן תאוריה רכב פרטי B בפעם הראשונה בקלות! עם מערכת חכמה שעוזרת לכם לשפר את נקודות החולשה ושיטת לימוד ייחודית, אנו מתחייבים להצלחה שלכם באחריות!

ליצירת קשר לחצו https://bit.ly/2UzrTFl ונדבר בוואצפ!