תרגול תיאוריה למשא קל

אם תמיד חלמתם לנהוג על רכב משא קל, או אם אתם נדרשים להוציא רישיון למשא קל עבור עבודה חדשה, אחד השלבים בתהליך הוא לעבור מבחן תאוריה.

אצלנו ב'דרך חדשה', תוכלו לעבור תרגול תאוריה למשא קל, וכך לקצר את הדרך שלכם אל הרישיון הנכסף. בעזרת שיטה ייחודית ובלעדית, אנו מתחייבים על הצלחתכם, ונשמח ללוות אתכם כל הדרך עד להוצאת הרישיון החדש שלכם!

במה שונה טסט למשא קל לבין רכב רגיל?

תרגול תאוריה למשא קל הוא תנאי חשוב, שכן מבחן התאוריה הוא דרישה חוקית לכל מי שרוצה לנהוג ברכב משא. לכן הצעד הראשון הוא להעמיק את הידע שלכם, לעבור מבחן עיוני ובמקביל למצוא מורה נהיגה ולהתחיל לקחת שיעורים.

במבחן המעשי להוצאת רישיון לרכב משא קל, הבוחן יבחן את היכולת שלכם לנווט עם הרכב בכבישים רגילים וצרים, יבדוק כיצד אתם חונים, מהי מידת השליטה שלכם והאם אתם מתמצאים בכל החוקים, וההגבלות הנוגעות באופן ספציפי לנהיגה ברכב משא.

מה ההבדל בין מבחן תאוריה למשא קל לרכב פרטי?

כל מבחן תאוריה כולל שאלות בנושאי בטיחות, תמרורים, חוקי תנועה והכרת הרכב. אולם מלבד השאלות שמופיעות במבחן תאוריה לרכב פרטי הנוגעות לחוקי בטיחות, תמרורים וחוקי תנועה המשותפים לכלל הרכבים על הכביש, בתאוריה למשא קל, יופיעו גם שאלות נוספות העוסקות באופן ספציפי ברכבי משא קלים כמו למשל כללים וחוקים מיוחדים הנוגעים לנהיגה במשאית, הגבלות, היכרות עם הרכב והמידות, מספר נוסעים שניתן להסיע ועוד.

לכן תרגול תאוריה למשא קל הוא הכרחי, גם אם כבר יש לכם רישיון לרכב פרטי. יכול להיות שתיתקלו בחוקים שאינכם מכירים כי הם ספציפיים לנהיגה במשאית ועליכם להיות מוכנים לכך.

רישיון C1 למשאית עד 12,000 ק"ג

רישיון C1 מעניק לכם את האפשרות לנהוג ברכב משא במשקל של עד 12,000 טון, ברכב חילוץ או גרירה, ברכבי ביטחון במשקל של עד 12,000 ק"ג, ברכב עבודה או רכב מסחרי שמשקלו נע בין 3,500 ל- 12,000 ק"ג, במלגזה (עם הדרכה והיתר של משרד הרישוי) ואף לגרור גרור במשקל של עד 3,500 ק"ג.

מעבר לכך, אם יש לכם דרגת רישיון C1 עבור רכב משא קל, תוכלו לנהוג בכלי רכב מותרים לדרגה B, לרבות רכב פרטי ומסחרי שמשקלם אינו עולה על 3,500 ק"ג ומספר המקומות הישיבה אינו עולה על 8 נוסעים, בנוסף לנהג. תוכלו גם לנהוג ברכב שטח, טרקטורון, טרקטור משא, אוטובוס זעיר שמשקלו אינו עולה על 3,500 ק"ג, ברכב נכים רפואי מיוחד שמשקלו המותר הנו עד 4,000 ק"ג, ובאמבולנס ורכב כיבוי שריפות שמשקלם מגיע עד 3,500 ק"ג (לבעלי היתר ממשרד הרישוי).

תרגלו תיאוריה למשא קל בדרך המתאימה לכם!

אנו יודעים שאין שני אנשים זהים, ולכל אחד מתאימה שיטת לימוד אחרת. לכן מעמידים לרשותכם שיטות לימוד תאוריה שונות ואת האפשרות לתרגל באמצעות מבחני תאוריה אמיתיים של משרד הרישוי, כך שתדעו מה מצפה לכם. בנוסף, התרגולים שלנו מותאמים לבעלי הפרעות קשב וריכוז ולדוברי שפות שונות, והאתר כולל מערכת חכמה שמאתרת נקודות חלשות ועוזרת לכם לחזק אותן! כך שהדרך אל ההצלחה במבחן מובטחת.

ליצירת קשר לחצו https://bit.ly/2UzrTFl ונדבר בוואצפ!