טרקטור הוא כלי רכב שנמצא בשימוש בענפי החקלאות, הבניה והתעשייה, כמו גם בשימוש פרטי. לכן ישנם אנשים רבים ששואפים להוציא רישיון לטרקטור, הן לצרכי תעסוקה והן לשעות הפנאי. וכמובן, שכדי לעבור טסט מעשי, צריך קודם כל לעבור מבחן עיוני (תאוריה) וכדי להצליח בכך, קיימת חשיבות רבה לתרגול.

רגע לפני שניגשים לתאוריה, מתרגלים

כדי לעבור את התאוריה בפעם הראשונה ולגשת לטסט מעשי, עליכם לתרגל. תרגול תאוריה לטרקטור ניתן לבצע בשתי דרכים עיקריות, באופן פרונטלי או באופן דיגיטלי. כאשר בקורס מקדים לתאוריה תוכלו ללמוד את כל הנושאים החשובים שנוגעים לנהיגה על טרקטור לרבות כללי הבטיחות, התחזוקה הנדרשת, עקרונות הנהיגה, שיווי משקל וחוקים הנוגעים נהיגה על טרקטור באופן ספציפי.

רק לאחר שתהיו מוכנים ותתרגלו מספיק את החומר, תוכלו לגשת לתאוריה ולעבור לשלב הבא!

תרגול תיאוריה על טרקטורבמה שונה תרגול תאוריה לטרקטור מתרגול לרכב פרטי?

מבחן התאוריה עצמו אינו שונה מבחינה מהותית, אך בתאוריה לטרקטור כן יופיעו שאלות הקשורות לנהיגה בטרקטור, על ההיבטים השונים שלה, מהיכרות עם מבנה הכלי ועד חוקי הבטיחות והנהיגה הנוגעים לו.

לכן כדי לעבור תאוריה לטרקטור בניסיון הראשון, כדאי ורצוי לעבור תרגול מקדים, ניתן לתרגל באמצעות קורסים שונים או באמצעות מבחני תאוריה המדמים את המבחן של משרד הרישוי.

מאיזה גיל אפשר להתחיל?

את מבחן הנהיגה המעשי ניתן לעבור מגיל 16 ואילך. בעלי רישיון על טרקטור יוכלו לנהוג גם על כל סוגי הטרקטורונים ועל טרקטורי משא.

בדרך חדשה תוכלו לעבור הכנה לתאוריה, לבצע תרגול ולחזק את הידע שלכם בדרכים שונות ומגוונות ובהתאם לסגנון התרגול המתאים לכם! ליצירת קשר לחצו https://bit.ly/2UzrTFl ונדבר בוואצפ!